Chery modellerinin Türkiye fiyatları internete sızdı

Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery‘nin Türkiye yollarına çıkacak üç farklı SUV modeli için geri sayım başlarken, modellerin fiyatları da internete sızdı.

21 Mart Salı günü düzenlenecek lansmanla birlikte Türkiye’de resmi satışına başlanacak modellerle birlikte Chery markası uzun bir ortadan sonra Türkiye pazarına savlı bir dönüş yapıyor.

Chery TIGGO 8 PRO

Tasarımları ve donanımlarıyla dikkat çeken TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 modelleri gün sayarken, üç SUV modelinin Türkiye satış fiyatı da merakla bekleniyordu.

Internete sızan ön sipariş sayılarına nazaran TIGGO 8 PRO 1 milyon 300 bin TL, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 ise 1 milyon 100 bin TL civarında başlangıç fiyatıyla pazara tezli bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Chery TIGGO 7 PRO

Markanın amiral gemisi pozisyonundaki yedi koltuklu bir SUV olan TIGGO 8 PRO varlıklı donanım ve konfor özellikleriyle öne çıkarken, segment sayılarına nazaran fiyatının rekabetçi bir pozisyonda olacağı görülüyor.

Chery OMODA 5

TIGGO 7 PRO ve bilhassa sportif ve fütüristik dizaynıyla öne çıkan OMODA 5 için sızan satış sayıları da pazar ortalamasına nazaran konumlanmış görünüyor.

Şimdilik sızan sayıları sizlerle paylaşabiliyoruz. Resmi sayıları ise 21 Mart Salı günü gerçekleşecek Türkiye lansmanıyla öğrenmiş olacağız.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir